Львівські прикордонники виявили автомобіль обладнаний тайником-трансформером

У пункті пропуску «Смільниця» (Львівська область) на українсько-польському кордоні прикордонники в автомобілі «Мазда» під керуванням громадянина Польщі виявили незвичайний тайник-трансформер з контрабандними сигаретами.

Як повідомили  у прес-службі Мостиського прикордонного загону, 20 березня під час перевірки автомобіля «Мазда» під керуванням 22-річного громадянина Польщі, який прямував на виїзд з України до Польщі, прикордонники виявили ознаки стороннього втручання у заводське обладнання автомобіля.

«Автомобіль було скеровано на поглиблений огляд. В результаті з’ясувалося, що  вся передня панель іномарки служить тайником-трансформером, якій можуть позаздрити найзухваліші контрабандисти.  Панель спеціальним електричним механізмом відсувається на 20 сантиметрів в салон авто і звільняє доступ до схованки з цигарками. Кнопка запуску електромеханізму знаходилась на панелі керування електрообладнанням, однак приводилась в дію тільки після підключення спеціального контакту, що був схований в тонелі перемикача коробки передач», – зазначається у повідомленні.

У схованці було виявлено контрабандні цигарки у кількості майже півтисячі пачок марки «LM» та «Rotmans», які щоб не привертати увагу службових собак було вимащено сильно пахучою речовиною.

Сигарети і автомобіль «Мазда» 2004 року випуску – вилучено. Вартість вилученого буде встановлюватися.

 

Loading...