Держобвинувачення РФ вимагає для Савченко 23 роки колонії

Державне обвинувачення РФ вимагає від суду 23 роки позбавлення волі в колонії загального режиму для української льотчиці, народного депутата Надії Савченко.

Про це сьогодні в ході дебатів в російському суді повідомив один з прокурорів, передає УНІАН.

«За сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно призначити Савченко Надії Вікторівні покарання у вигляді позбавлення волі на строк 23 роки з відбуванням у колонії загального режиму зі штрафом 100 тис. рублів», – сказав він.

При цьому строк утримання під вартою повинен обчислюватися з 30 червня 2014 року. Додав прокурор.

Як повідомлялося, Савченко влітку 2014 року викрали терористи на Донбасі і перевезли до Росіъ. У РФ її обвинуватили в причетності до загибелі російських журналістів. Однак, за даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їх смерті.

В обвинувальному висновку у кримінальній справі стосовно Савченко йдеться про замах на вбивство і вбивство, а також про незаконний перетин кордону.

17 грудня 2015 року Донецький міський суд Ростовської області (РФ) продовжив строк утримання Савченко під вартою до 16 квітня 2016 року.

Після цього вона на знак протесту оголосила голодовку – третю з моменту її арешту.

3 березня Савченко виступить з останнім словом на судовому процесі в Росії. Того ж дня стане відома дата оголошення їй вироку.

Loading...