Держархбудінспекція зупинила забудову на вулиці Кульпарківській у Львові

Департамент Держархбудінспекції у Львівській області в рамках повноважень архітектурно-будівельного нагляду зупинив дію містобудівних умов та обмежень забудови ділянки на вул. Кульпарківській, 226А-226Б у Львові, які були видані Департаментом містобудування Львівської міськради.

Про це повідомляється на сайті ДАБІ.

Як зазначається у повідомленні, під час позапланової перевірки Управління архітектури Департаменту містобудування Львівської міськради ДАБІ виявила, що містобудівні умови та обмеження на будівництво 10 багатоквартирних житлових будинків за вказаною адресою видані з порушенням містобудівного законодавства. Зокрема, з відхиленням від детального плану, без врахування цільового призначення земельної ділянки, без уточнення допустимої висоти будівель споруд по всій ділянці будівництва та без погодження з Державним Підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» і Державним підприємством обслуговування повітряного руху України «Украерорух».

За результатами перевірки Департамент Держархбудіспекції у Львівській області виніс 10 рішень про зупинення дії містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки з будівництва 10 багатоквартирних житлових будинків на вул. Кульпарківській, 226А-226Б у Львові та видав 10 приписів про усунення виявлених порушень.

Loading...