Деканоідзе має намір особисто з’ясувати обставини нападу на Угерський спиртзавод

Після зустрічі з кількома народними депутатами від Львівщини керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе взяла під особистий контроль справу із захопленням «Угерського спиртзаводу».

Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на допис у Facebook народного депутата Ігоря Васюника.

«Щойно з колегами (Б. Матківським, А.Антонищаком, М.Кадикалом) зустрічались з керівником Національної поліції України Хатією Деканоідзе, щодо ситуації по захопленню «Угерського спиртзаводу». Вона пообіцяла, що до кінця дня поліція проведе всі необхідні дії відповідно до закону, щоб всі причетні до заворушень та збройного захоплення державного підприємства понесли відповідальність», – сказано, зокрема, у повідомленні Васюника.

Як повідомлялося, у четвер вранці близько 120 невідомих чоловіків захопили територію спиртзаводу у с. Угерсько Стрийського району Львівщини. Протестуючи проти таких дій місцеві мешканці перекрили трасу Київ-Чоп, що проходить через Угерсько.

За словами в.о. керівника «Угерського спиртзаводу» Олега Онишка, невідомі чоловіки о шостій ранку приїхали на кількох автобусах без номерних знаків, захопили територію та адміністративні приміщення заводу.

«Вони точно мають пістолети, автомати та димові шашки. Можливо, у їхньому арсеналі є й гранати. Все це сталося після того, що ми вчора пікетували в Києві називали конкретні прізвищапосадовців, які покривають корупційні фінансові схеми в спиртовій галузі. Вчора директора заводу невідомі побили просто в лікарні, душили і вимагали написати заяву на звільнення. Таке враження, що ми не на Львівщині, а у якомусь «ДНР», де спокійно можна заплатити озброєним найманцям та захопити об’єкт», – заявив Олег Онишко.

 

Loading...