”Чорноморець” програв ”Олександрії”

У суботу в рамках 19-го туру української футбольної Прем`єр-ліги відбулися три матчі, в яких одеський ”Чорноморець” програв ”Олександрії” (1:2), ”Сталь” з Дніпродзержинська була сильнішою ужгородської ”Говерли” (1:0), а харківський ”Металіст” поступився полтавській ”Ворсклі” (0:3), повідомляє УНІАН.

”Чорноморець”, що займає останнє місце в турнірній таблиці серед продовжуючих змагатися команд (не рахуючи запорізького ”Металурга”), на своєму полі приймав ”Олександрію” і вже на початку матчу пропустив гол. На 9-й хвилині відзначився Артем Полярус. І на початку другого тайму, на 59-й хвилині, Євген Мартиненко зрівняв рахунок. Але, останнє слово в матчі все-таки було за гостями. На 80-й хвилині Дмитро Леонов першим опинився біля м`яча після удару партнера по команді Віталія Пономаря і добив його в сітку – 1:2.

”Сталь” черговий домашній матч проводила в Дніпропетровську на арені ”Метеор”, де цього разу здобула перемогу над ”Говерлою”. Вирішальним став епізод, що стався на 60-й хвилині, коли господарі заробили пенальті і стандарт реалізував Джордже Лазіч – 1:0.

Нарешті в Харкові ”Металіст” був розгромлений полтавською ”Ворсклою”. Вже на 17-й хвилині Дмитро Хльобас відкрив рахунок. На 29-й хвилині Антон Шиндер реалізував пенальті і подвоїв перевагу полтавчан, а на 50-й Шиндер зробив дубль, забивши гол з гри.

У неділю відбудуться три гри туру, що залишилися, в тому числі матч першої та третьої команд ПЛ ”Динамо” (Київ) – ”Зоря” (Луганськ) і гра ”Карпати” (Львів) – ”Дніпро” (Дніпропетровськ). Донецький ”Шахтар” в цьому турі автоматично отримає 3 очка (технічна перемога – 3:0), так як повинен був провести матч з ”Металургом”.