БПП запропонувала кандидатуру Гройсмана на посаду прем’єра

Фракція “Блок Петра Порошенка” запропонувала кандидатуру нинішнього голови Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра України.

Як передає УНІАН, про це повідомила журналістам заступник голови фракції “Народний фронт” Вікторія Сюмар.

“Висуваючи цього кандидата, лідер фракції “Блок Петра Порошенка” заявив, що вони розглядали варіант технократичного уряду, але не побачили під нього голосів. Відповідно, вони запропонували варіанти партійного уряду, який від БПП міг би очолити Володимир Гройсман”, – сказала Сюмар.

За її словами, “ми цю пропозицію як “Народний фронт” приймаємо і висловлюємо вдячність партнерам, що така пропозиція нарешті була озвучена”.

Водночас Сюмар заявила, що “Народний фронт” хоче почути “програму діяльності уряду або текст коаліційної угоди, що є принципово важливим”.

Вона повідомила, що її фракція на засіданні в понеділок, 28 березня, обговорить кандидатуру прем’єра, основні позиції коаліційної угоди та програму дій уряду.

Нагадаємо, сьогодні проходить нарада лідерів фракцій парламенту, на якій обговорюється можливе створення нової коаліції та можливі кандидатури на посаду прем’єра.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявляє, що готовий взяти відповідальність і очолити уряд, якщо його кандидатуру підтримає майбутня коаліція.

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявлив, що БПП та НФ хочуть створити коаліцію удвох із залученням “тушок”.

17 лютого з коаліції вийшла фракція “Батьківщина”, а днем пізніше про це заявила й “Самопоміч”. Радикальна партія вийшла з коаліції ще на початку вересня 2015 року.

“Батьківщина” сьогодні заявила, що не претендуватиме на жодну посаду в уряді чи в керівництві Ради і має декілька умов щодо своєї підтримки коаліції.

“Самопоміч” у коаліцію повертатися не хоче і перебуватиме в опозиції.

Loading...