Андрій Садовий відмовився від посади прем’єр-міністра

Голова партії «Самопоміч» та мер Львова Андрій Садовий заявив, що пропозиції очолити уряд чув не раз і сьогодні теж.

Про це він сказав журналістам після зустрічі з президентом України Петром Порошенком, повідомляє Zaxid.net.

«Я такі розмови чув неодноразово. Сьогодні «Самопоміч» має 26 депутатів, тому треба бути відповідальним, приймаючи ті чи інші пропозиції. Треба бути реалістом, сьогодні потрібно більше працювати і менше говорити», – відповів мер Львова на прохання прокоментувати можливість свого прем’єрства.

«Є найбільші фракції в парламенті: фракція Блоку Петра Порошенка, «Народний Фронт». Вони повинні зрозуміти, що вони зобов’язані пропонувати свої варіанти. Не можна все сьогодні спихати на «Самопоміч». Вони наробили невідомо що, в країні біда, а тепер «Самопоміч» врятуйте ситуацію. Чим? Парламентом, який, вибачте, змінює свою позицію з ранку на обід, з обіду на вечір, тому що позиція координується людьми, які не є в парламенті. Коли сьогодні слухаєш ці розмови олігархів по телефона, ну це соромно, це ганьба для країни. А у нас вважають, що нічого страшного», – обурився Садовий.

Нагадаємо, прес-секретар президента України Святослав Цеголко повідомив, що кандидатура Андрія Садового розглядається як альтернатива Наталії Яресько на посаді прем’єр-міністра.

Крім того, за словами Цеголка, можливий і третій варіант: якщо депутати ВР запропонують ще якогось кандидата.

Loading...