Абромавичус повернувся на роботу й очікує рішення ВР

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, який 3 лютого заявив про рішення піти у відставку, 10 березня повернувся до виконання своїх обов’язків у зв’язку із закінченням терміну відпустки.

Про це повідомив прес-секретар міністра Олег Шиманський, повідомляє «Інтерфакс – Україна».

“Позиція А.Абромавичуса не змінилася – він очікує формального затвердження своєї відставки”, – сказав прес-секретар.

“Довгожителем” у нинішньому Кабміні, серед тих, що подали у відставку, є міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі – він заявив про це 2 липня 2015 року, пояснивши своє рішення втратою підтримки “Блоку Петра Порошенка” та спробою підштовхнути ухвалення законів про медичну реформу. Питання про відставку навіть виносили на голосування в парламенті, проте воно не набрало необхідної кількості голосів.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив про рішення піти з посади та повернутися в бізнес 11 грудня 2015 року, назвавши серед головних причин свого відходу нереформовану бюрократичну систему та низькі зарплати у членів своєї команди.

Слідом за главою Мінінфраструктури про своє рішення піти у відставку 3 лютого заявив і А.Абромавичус. На відміну від колег, він публічно назвав причиною такого рішення відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ, звинувативши народного депутата з фракції “Блок Петра Порошенка” Ігоря Кононенка в блокуванні роботи відомства.

Наступного дня А.Пивоварський та О.Квіташвілі разом з іншими міністрами, що раніше подали у відставку, заявили, що готові залишитися у разі створення їм нормальних умов для роботи. Проте А.Абромавичус відмовився змінювати своє рішення, і нині його звинувачення розслідує Національне антикорупційне бюро.

 

Loading...