Євросоюз продовжив санкції проти Росії до 31 липня

Рада Європейського союзу продовжила дію економічних санкцій проти Російської Федерації до 31 липня 2016 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС.

Як очікується, що рішення про продовження санкцій буде опубліковано в Офіційному журналі ЄС у вівторок, 22 грудня.

Обмеження, введені 31 липня 2014 року у відповідь на російську агресію проти України, залишатимуться чинними щонайменше до 31 липня 2016 року, пише zaxid.net.

«Оскільки мінські угоди не будуть повністю реалізовані до цього терміну, санкції буде продовжено, хоча Рада ЄС продовжує моніторити прогрес їх реалізації»,  – йдеться в офіційному повідомленні.

Попередній термін дії економічних санкцій Євросоюзу проти Росії закінчувався наприкінці січня 2016 року. Західні країни неодноразово заявляли, що продовження санкцій безпосередньо залежить від виконання Мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Проте останнім часом, у зв’язку з міграційною кризою, терористичною загрозою в Європі, серед європейських країн з’явилися думки про те, що треба зміцнити співробітництво з Росією у боротьбі з ІДІЛ і в намірах завершити конфлікт у Сирії.

Нагадаємо, раніше верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявляла, що Європейський союз не переглядатиме санкції щодо Росії в обмін на співпрацю з Кремлем у врегулюванні сирійського конфлікту.

Loading...