ЄБРР виділить Львову 6 млн євро на проекти міської інфраструктури

Один з ключових кредиторів України Європейський банк реконструкції та розвитку в рамках проекту розвитку швидкісного трамвайного руху у Львові виділить місту 6 млн євро для будівництва мосту і нової транспортної розв`язки, йдеться в повідомленні ЄБРР, переданому УНІАН.

«Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку затвердила розширення підписаного у 2013 році проекту розвитку швидкісного трамвайного руху в місті Львові, – сказано в повідомленні. – Виділені ЄБРР додаткові кошти важливі для реконструкції каналізаційного колектора на проспекті Червоної Калини й мосту на вулиці Хуторівка, які наразі створюють значні обмеження для реалізації проекту швидкісного трамвайного руху. Ці кошти також буде використано для будівництва нового з`їзду, який забезпечить можливість безпечного здійснення лівого повороту з вулиці Хуторівка на проспект Червоної Калини в північному напрямку».

Відповідний документи підписали міський голова Львова Андрій Садовий і заступник директора муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР Лін О’Грейді.

Кредит видано під 5,5% річних до 2022 року. Договір також передбачає фінансування з боку Львівського ради на 1,2 млн євро.

За словами мера Львова, заплано трамвайний маршрут на Сихів, де проживають близько 150 тисяч осіб, запустити навесні 2016 року. Після його запуску жителі району зможуть доїхати до центру міста максимум за 30 хвилин.

Будівництво трамвайного маршруту на Сихів фінансується за рахунок кредиту ЄБРР у розмірі 6 млн євро гранту від уряду Німеччини на суму 5 млн євро і коштів Львівської міськради на суму 6 млн євро. Довжина маршруту – 11,5 км.

Довідка.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україну. Станом на 15 грудня 2015 року банк взяв зобов`язання щодо надання понад 11,7 млрд євро в рамках 354 проектів у країні.

Loading...