Влада Львова створить карту незаконних забудов

2 грудня Львівська міська рада оприлюднить карту незаконних забудов. Про це розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

«Ми зараз працюємо над двома картами. На одній будуть нанесені об’єкти, на які є видані містобудівні умови. Окрім неї зробимо карту з так званими скандальними забудовами або об’єктами, на які ми не видавали документів», – пояснив Юліан Чаплінський.

За його словами, на першій карті буде близько тисячі позицій. «Там ми позначимо не лише житлові будинки, а й готелі, офіси, об’єкти на реконструкції. Щодо другої карти, то поки не можу сказати, скільки там буде об’єктів, оскільки ще триває робота над її створенням. Але вже завтра, 2 грудня, люди зможуть знайти свою вулицю і подивитися, що там будується і чи воно є законним», – додав головний архітектор Львова, пише zaxid.net.

Ідея створити ці карти належить самому Юліану Чаплінському. Він також запевняє, що карти постійно оновлюватимуть. Оприлюднити ж їх планують 2 грудня на офіційній фейсбук-сторінці Управління архітектури ЛМР і через прес-службу міськради.

Нагадаємо, 27 листопада Андрій Садовий закликав львів’ян не купувати житло у чотирьох новобудовах, оскільки їх будівництво було незаконним.

Loading...