Відновлено виплати вкладникам банку «Фінанси та Кредит»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 23 грудня відновив виплати гарантованих сум вкладникам банку «Фінанси та Кредит», що ліквідовується, повідомляється на сайті фонду.

Згідно з повідомленням, вкладники до 3 лютого 2016 року зможуть отримати свої гроші у чотирьох банках-агентах Фонду гарантування залежно від регіону проживання.

Зокрема, жителі Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей мають звертатися за виплатою гарантованої суми до банку «Південний». Жителі Криму, Севастополя і Сімферополя, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Луганської, Сумської та Чернігівської областей – до ПУМБ. Жителі Києва, Київської, Волинської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей – до «Альфа-Банку». Мешканці Вінницької, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської областей – до «Ощадбанку».

Як повідомлялося, Національний банк України 17 грудня прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного банку «Фінанси та Кредит».

За попередніми оцінками фонду, обсяг відшкодування вкладникам банку «Фінанси та Кредит» становить 10,480 млрд грн.

Тимчасова адміністрація Фонду гарантування працювала в банку з 18 вересня на підставі рішення Національного банку України про визнання банку неплатоспроможним.

У цьому році НБУ надав банку два стабілізаційних кредити – на 700 млн грн у лютому і на 750 млн грн у червні цього року, а 19 серпня підтвердив виконання банком «Фінанси та Кредит» плану капіталізації в рамках програми фінансового оздоровлення.

Банк «Фінанси та Кредит» (м.Київ) працює на ринку України з 1990 року і входить до групи найбільших банків за обсягом активів. Основними акціонерами банку є компанії «Асканія» (46,50%) і F&C Realty (49,97%), підконтрольні бізнесменові Костянтину Жеваго.

17 серпня акціонери банку «Фінанси і Кредит» прийняли рішення збільшити статутний капітал банку на 2,5 млрд грн, або на 46,4%, – до 7,888 млрд грн. У першому півріччі банк збільшив статутний капітал у два рази – на 616,4 млн грн у березні та на 1,972 млрд грн у червні.

Loading...