Уряд прив`язав рахунки за опалення до температури повітря – постанова

Кабінет міністрів України вніс зміни до механізму нарахування щомісячної плати за послуги з централізованого опалення споживачам, у яких відсутні лічильники тепла, прив`язавши рахунки за опалення до температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону. Такі дані містяться в урядовій постанові №1037.

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке брало участь в розробці цього механізму, таке нововведення дасть змогу уникнути перерахування розміру плати наприкінці опалювального сезону, адже споживачі платитимуть щомісяця за фактично спожиті послуги.

16 грудня віце-прем`єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко опублікував листа представника Міжнародного валютного фонду (МВФ), де було сказано, що МВФ згоден з постановою Кабінету міністрів України №630, що регулює тарифи на водо- і теплопостачання населення з урахуванням температури навколишнього середовища.

Loading...