Українські біатлоністки завоювали “бронзу” на етапі Кубка світу

Представниці українського біатлону двічі впродовж неділі, 13 грудня, стали бронзовими призерами престижних змагань.

Найціннішу нагороду здобула збірна на другому етапі Кубка світу з біатлону, який завершився в австрійському Хохфільцені.

Юлія Джима, Ольга Абрамова, Валя Семеренко та Олена Підгрушна були швидкими на дистанції, і цього вистачило для третього місця слідом за командами Італії та Німеччини. Певний резерв українки мають у стрільбі, бо для того, щоб закрити 40 мішеней, вони використали 50 патронів. Коли б промахів було на два-три менше, «синьо-жовті» могли б претендувати і на перемогу – на фініші відставання Підгрушної від італійсько-німецького тандему склало лише 13 секунд, пише Радіо Свобода.

Також третьою фінішувала в гонці переслідування на етапі менш престижного Кубка Міжнародного союзу біатлоністів Ірина Варвинець, яка в суботу стала переможницею спринту. Через три промахи в стрільбі вона пропустила вперед росіянку Галину Нечкасову та француженку Хлою Шевальє.

З огляду на особисті успіхи, Варвинець уже невдовзі може приєднатися до головної команди, яка наступного тижня виступатиме на третьому етапі Кубка світу в словенській Поклюці.

Все про:
Loading...