У США зібрали мільйон доларів для Українського католицького університету

УКУ зібрав понад 1 млн. доларів США на розвиток університету під час Благодійних вечорів, що відбулися у містах Сполучених Штатів Америки. Це сума від продажу квитків, окремих датків від жертводавців та спонсорів, а також заснованих стипендій.


Про це повідомили у прес-службі УКУ.

Як зазначається у повідомленні, благодійні вечори відбулися у Вашингтоні, Чикаго, Сиракузах та Нью-Йорку.

Цьогорічною локацією для вечора у Вашингтоні став заміський клуб воєнно-морського флоту в Арлінгтоні (штат Вірджинія). Серед почесних гостей – Карл Гершман, президент Національного фонду підтримки демократії (NED).

У своєму вітальному слові він відзначив роль Українського католицького університету в боротьбі України за незалежність, зокрема, через виховання гідного покоління українців:

«Окрім війни за територіальну та економічну незалежність, в Україні триває морально-духовна боротьба – боротьба із радянським минулим, яке просякнуте недовірою та цинізмом. Це «поле битви» Українського католицького університету, який виховує нове покоління українців: громадян, які прагнуть створити вільне суспільство на основі цінностей. Я був приємно здивований, коли з’ясував, що Юрій Дідула, який впродовж року працював у Національному фонді підтримки демократії, – випускник УКУ. Коли дізнався більше про його проект із відбудови Краматорська, був не просто вражений. Розповідаю про це як приклад нового духу волонтерства в Україні, зародженого у результаті Євромайдану та спроби дати відсіч людській кризі на сході держави», – зазначив Карл Гершман.

Loading...