У Шевченківському гаю 7 – 9 січня свято „Різдво в гаю”

7 – 9 січня у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» буде проходити святкове «Різдво в Гаю» – місце зустрічі львівських родин, друзів та гостей міста.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, відкриють свої двері садиби гаю, де відбуватимуться майстер-класи, гості спільно колядуватимуть від хати до хати, що створить особливу родинну атмосферу.

У рамках проекту «Різдво в Гаю» відбудеться Свято Пампуха. Гості свята матимуть змогу долучитися до давніх звичаїв та насолодитися виступами вуличних вертепів та дитячих ансамблів, різдвяними виставами, відвідати великий ярмарок з різдвяними стравами – медовою кутею, пампухами і духмяним узваром.

Як зазначив співорганізатор свята та директор компанії «ДікАрт» Андрій Сидор, «Різдво в Гаю» – це відродження давніх українських традицій, відтворення побуту української родини в час Різдва.

Протягом трьох святкових днів усі охочі зможуть навчитися створювати різдвяні дідухи, павуки та ангелів із соломи, відвідати свічкові майстер-класи від Львівської свічкової мануфактури та майстер-класи по гончарству, потрапити на вечерю до гостинних господаря та господині, почути про давні звичаї святкування Різдва та приготування традиційних різдвяних страв.

Окрасою Гаю стане найбільший символ Різдва у Львові – чотириметрова Різдвяна Зірка та різдвяні інсталяції «Ангельська коляда» митців галереї сучасного сакрального мистецтва «IconArt».

Loading...