У Львові з’явились скрині з безкоштовними продуктами для потребуючих

Активісти громадського об’єднання «Свербивус» реалізували відомий заклик «Візьми якщо треба, дай якщо можеш» в проекті «Добра скриня». Відтепер кожен, хто знаходиться в скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї Скрині, а той, хто має таку можливість, зможе їх залишити.


Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«В країні росте кількість соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати проект «Добра скриня». Наразі Добра Скриня розміщена за адресою вул. Городоцька, 357, в приміщенні магазину «ШипШина», однак ми хочемо, щоб такі Скрині з’явились у всьому Львові. Якщо ви бажаєте допомогти із встановленням Добрих Скринь в інших місцях, можете допомогти із наповненням, або знаєте, кому могли б знадобитись продукти зі Скрині – телефонуйте 050-373-15-96», – розповіла координатор проекту Марта Присяжнюк.

Однак, організатори наголошують: робити добрі справи потрібно не лише на свята. Якщо у вас є знайомі чи сусіди, які перебувають в скрутному матеріальному становищі – відвідайте їх та запропонуйте свою допомогу. Або приїдьте за адресою вул. Городоцька, 357 та візьміть для них продукти із Доброї Скрині.

Loading...