У Львові заборонили феєрверки та салюти

Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу про заборону використання феєрверків та салютів у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході країни.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, відповідну ухвалу було прийнято 17 грудня на сесії Львівської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, ухвалу «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території міста Львова».підготували з метою попередження нещасних випадків, заподіяння мешканцям та гостям міста фізичної, психологічної та моральної шкоди, а також враховуючи, що „проведення феєрверків, салютів та інших видовищ з використанням піротехнічних виробів з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв одночасно з проведенням АТО на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу”.

Також міська рада ухвалила припинити суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності реалізацію у торговельній мережі феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Loading...