У Львові впровадять онлайн-запис на реєстрацію автомобілів

У Регіональному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ у Львівській області впровадять онлайн-реєстрацію заявок на отримання послуг, які надають територіальні центри.

 Про це розповів в. о. директора Регіонального сервісного центру МВС України у Львівській області Сергій Клочко під час прес-конференції сьогодні, повідомляє «Вголос».

Сергій Клочко зазначив, що Регіональний сервісний центр МВС максимально переходить на електронний формат спілкування із населенням. Почав працювати сайт РСЦ, де найближчим часом з’явиться можливість онлайн-реєстрації на отримання послуг, які надають терцентри.

«Ми хочемо зробити, щоб будь-яка людина могла подати заяву на послугу через Інтернет, зайшовши через особистий кабінет мешканця. До прикладу, особа хоче зняти автомобіль з обліку чи перереєструвати транспорт без заміни власника. Подавши таку заявку через Інтернет, користувач отримає перелік документів, які йому необхідно для того, щоб таку послугу отримати. Особа всі ці документи готує і приходить у центр у день, про який її інформують смс-повідомленням», – пояснив в. о. директора Регіонального сервісного центру МВС.

Він додав, що паралельно в Регіональному центрі працюють над тим, щоб такі послуги через Інтернет громадяни могли замовляти і в територіальних центрах.

Також Сергій Клочко наголосив, що в Україні працює принцип екстериторіальності надання послуг, тобто людина може звернутися в будь-який центр, незалежно від місця реєстрації.

У Львівській області в структурі Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ почали працювати сім Територіальних сервісних центрів, які замінять Міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи Державної інспекції безпеки дорожнього руху.

Loading...