У Львові воїни АТО пікетують облдержадміністрацію

8 грудня учасники АТО зі Львівщини від ранку пікетують під стінами Львівської ОДА.

Як повідомляє „Львівський портал”, на прийом до голови Львівської ОДА Олега Синютки, міського голови Львова Андрія Садового та голови Держгеокадастру Андрія Кавецького планує прийти велика кількість учасників АТО зі Львова та області, громадські активісти, волонтери та не байдужі громадяни України.

За даними спільноти Львівського координаційного центру допомоги учасникам АТО у Facebook, учасники АТО хочуть поговорити про найбільш болючі проблеми.

«Бо станом на сьогодні відбувається цинічне ігнорування прав захисників України органами державної влади», – йдеться у повідомленні.

Учасники пікету ставлять владі такі вимоги: переобрання керівника новоствореного центру допомоги учасникам АТО згідно прозорого голосування; забезпечення нормальної роботи Центру, який мав запрацювати згідно указу Президента України №150 від 18.03.2015 року; створення моніторингових комітетів по питаннях АТО при ЛОДА, ЛМР та управлінні Держгеокадастру Львівської області.

Водночас пікетувальники запевняють, що їхній протест буде виключно мирним.

Як йдеться у повідомленні Львівського координаційного центру допомоги учасникам АТО, цю акцію підтримують бійці 80 ОАМБ, 24 ОМБ, батальйон «Львів», 24 ОШБ «Айдар», 3 бат. тер.оборони, Мед.рота Північного ТУ, ветерани Афганістану, УНСО, ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини»,ГО «Ветерани АТО та волонтери Галичини», ВГО “Всеукраїнська організація учасників АТО”, ГО «ВКРМ», ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО», ГФ «Рабів до раю не пускають», ГФ «Самооборона Львівського Євромайдану», ІГО «Допомога армії України», ГО «Варта-1».

Водночас центр допомоги учасникам АТО при Львівській ОДА заявляє, що акція, анонсована екс-регіоналом Іваном Спринським на 08.12.2015 під Львівською ОДА носить провокативний характер, оскільки за час роботи Центру допомоги учасникам АТО при Львівській ОДА до нього не було звернень ані від вказаних в анонсі громадських організацій, ані від бійців вказаних підрозділів, які були би б проігноровані Центром чи особисто його керівником Богданом Дідичем.

Loading...