У Львові викрито аптеку в якій незаконно продавали психотропні препарати

У Львові правоохоронці виявили аптеку, у котрій незаконно реалізовували кодеїновмісні психотропні препарати.


Як повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції у Львівській області, працівники Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України викрили факти незаконного відпуску комбінованих кодеїновмісних психотропних медичних препаратів, обіг яких на території України обмежено.

Під час санкціонованого обшуку в одній із львівських аптек, розташованих у Франківському районі, правоохоронці виявили факти незаконної реалізації провізором комбінованих кодеїновмісних психотропних препаратів – двох найменувань таблеток у кількості 180 та 110 штук. Ці препарати провізор реалізував покупцю без відповідного рецепту. На цей час правоохоронці встановили два факти незаконного відпуску медичних препаратів.

Таблетки вилучені, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст. 320 (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) КК України. Санкція статті передбачає покарання – штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Loading...