У Львові відкрили Сквер Гідності

11 грудня у Сихівському районі Львова офіційно відкрили перший у Львові громадський простір – Сквер Гідності. І хоч там ще завершують облаштування території, встановлюють лавочки і висаджують дерева, місцеві мешканці з нагоди завершення основних робіт влаштували вуличне свято з музикою і частуваннями.

За ініціативи місцевих мешканців сквер неподалік ринку «Санта-Барбара» облаштували для неповносправних людей. Для їхньої зручності там замінили мощення й усунули бар’єрність. Таким чином, сквер став доступний для усіх, пише zik.

«Кажуть, що це перший приклад, коли з ініціативи знизу вдалося щось таке створити. Такого у Львові ще немає. Тут є пандуси, тактильна плитка для незрячих людей. Ми працюємо, щоб цей простір був цікавий для різних вікових категорій, щоб діти мали що робити, їхні мами, бабці з дідусями, щоб і молодь мала чим зайнятися. Це єдине таке місце на Санта-Барбарі, де можна пересуватися безперешкодно, без машин», – сказала голова ініціативної групи мешканців Наталія Піпа.

Також, у сквері висадили 15 молодих дерев та встановили перші три модулі унікальних лавок, які сприятимуть якісній взаємодії між відвідувачами скверу.

До відновлення скверу долучилися учасники урбаністичної ініціативи «Група 109», які у співпраці із Сихівською РДА, місцевими мешканцями та підприємцями розробили проект оновлення простору. На облаштування Скверу Гідності кошти надходили з кількох джерел. Міська рада виділила з бюджету 700 тисяч гривень,  гроші збирали і місцеві мешканці та інвестували підприємці.

 

Loading...