У Львові пройшов марш за визнання червоно-чорного прапора стягом Збройних сил

6 грудня у Львові відбувся марш на підтримку петиції за офіційне визнання червоно-чорного стягу прапором Збройних Сил України. Пішу ходу також приурочили до відзначення Дня Захисника Вітчизни.

Близько п’ятдесяти учасників акції, переважно похилого віку, зібрались біля пам’ятника Тарасові Шевченку та йшли вулицею Пекарською до Личаківського цвинтаря, де вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни, пише zaxid.net.

Оскільки основана мета маршу – привернути увагу до петиції за визнання червоно-чорного стягу офіційним прапором ЗСУ, то по дорозі організатори акції роздавали львів’янам агітки із інструкціями, як підтримати петицію на сайті Президента. Також учасники пішої ходи викрикували патріотичні і націоналістичні гасла та співали націоналістичних пісень.

Автором петиції є один з організаторів маршу Юрко Антоняк. Він розповів, що з 19 листопада – відколи петиція була зареєстрована – вона набрала близько 800 голосів. Для того, щоб цей документ розглянув президент потрібно, щоб його підтримали щонайменше 25 тисяч українців.

Юрко Антоняк також додав, що, на його думку, пропонована петиція не викличе обурення у мешканців центрального та східного регіонів України.

“Червоно-чорний прапор вже використовується збройними підрозділами України поруч із синьо-жовтим, не зважаючи на те, що він не має офіційного статусу. Він також довів своє місце на Майдані в Києві. Я думаю, що зараз менталітет українців змінився, люди зрозуміли, хто є ворогом України і хто – борцем за її незалежність. Ми крок за кроком повинні вичавлювати зі свідомості наших людей комуністичну спадщину”, – сказав організатор акції.

Loading...