У Львові перевізники пікетували ОДА

У Львові сьогодні перевірники провели біля Львівської ОДА акцію пікетування на знак протесту щодо перенесення їхніх приміських маршрутів до Стрийського автовокзалу. Мітингувальники вимагали від міської та обласної влади дослухатися до них та прийняти рішення якомога швидше.

Як інформує „Львівській портал”, на місці зібралося близько сотні пікетувальників, серед них перевізники і мешканці Жидачівського, Стрийського, Сколівського,Турківського районів і львів’яни.

За словами  екс-керівника департаменту транспорту і зв’язку Львівської ОДА Володимира Гарбуза, непорозуміння з перевізниками у Львові тягнуться ще з 2010 року.

«Ця історія почалася ще у 2010 році, тоді перевізники пішли на зустріч міській раді. Велику частину автобусів тоді забрали із Залізничного вокзалу, і Садовий аргументував це тим, що треба до «Євро» навести порядок і зробити ремонт на Залізничному вокзалі. Таким чином зібрали перевізників і вони погодилися перейти на Приміський вокзал, потім на АС-3, а тепер- виганяють на Стрийський вокзал», – заявив він.

Фото: ZIK

За його словами, йдеться по перенесення маршрутів у всіх напрямках- це Жидачівський, Сколівський, Миколаївський, Моршинський, Турківський і напрямок Східниці.

«Люди хочуть, щоб все залишилось так, як було, оскільки їм не доведеться переплачувати за проїзд у Львові», – пояснює В. Гарбуз.

Також він наголошує, що зараз частина автобусів приїжджає до Стрийського вокзалу, частина – до Залізничного і частина – до Приміського. Жоден у центр не їде. Таким чином, заяви,що перевізників хочуть «перенести» на Стрийський вокзал, щоб розвантажити центр міста – не дуже пасує до ситуації.

До активістів з стін Львівської ОДА виходив керівник Львівщини Олег Синютка і заступник міського голови Львова Володимир Шевчук.

Зрештою, пікетувальники домовилися із керівництвом області, що остаточне рішення щодо приміських маршрутів прийматиметься у понеділок, 7 грудня.

У цей день зустрінуться керівник Львівщини Олег Синютка та мер Львова Андрій Садовий і спільно приймуть рішення. В інакшому випадку пікетувальники погрожують продовжувати свої пікети і навіть перекривати дороги у області.

«Я запропонував Синютці і Шевчуку залишити маршрути Моршин, Трускавець і Східниця на Залізничному вокзалі, Сколівський, Миколаївський і Стрийський залишити на АС-3, там де вони і були. Маршрути, які будуть задіяні до АС-3 – Миколаївський, Жидачівський і Сколівськи – залишити з проїздом до проміжної зупинки Приміського вокзалу, щоб водій зміг висадити пасажирів і поїхати далі», – пояснив екс-керівник департаменту транспорту і зв’язку ЛОДА Володимир Гарбуз.

Loading...