У Львові депутати обрали секретаря міськради

1 грудня під час першого засідання сесії Львівської міської ради депутати створили фракції та обрали секретаря.

Більшістю голосів секретарем Львівської міськради обрали представника партії «Громадянська позиція» Анатолія Забарила. Він був єдиним кандидатом на цю посаду.

Результати голосування за Анатолія Забарила: За – 40 голосів депутатів, Проти – 13, Утрималось 7. Недійсних бюлетенів немає. Голосування було таємним, пише zaxid.net.

Анатолій Забарило заявив, що для нього така пропозиція є несподіванкою.

«Для мене ця пропозиція теж є несподіванкою. Я очікував почути інше прізвище. Якщо ви хочете почути програму секретаря Львівської міської ради, то в мене її немає. Зрештою, яка може бути програма у секретаря ради? Секретар повинен сумлінно і чесно виконувати свої посадові обов’язки, дотримуватись всіх процедур і законів», – зазначив Анатолій Забарило.

«Я вважаю себе людиною із прямою спиною. Тому гнути голову не буду ні перед ким. Ні перед міським головою, ні перед іншими», – заявив Забарило.

Після голосування Забарило подякував депутатам і пообіцяв працювати для консолідації зусиль ради.

Анатолію Забарилу 55 років. Він народився у Львові. У 1999-2003 роках був головою львівської міської організації партії «Батьківщина». У 2005 році став членом партії «Пора», від якої був обраний депутатом Львівської міської ради 5 скликання (2006-2010). У 2010 році також йшов у депутати ЛМР (вже від «Громадянської позиції») по мажоритарному округу, але набрав всього 268 голосів. У 2014 році балотувався у народні депутати від «Громадянської позиції» (№8 у списку), однак партія не подолала виборчий бар’єр. Є директором ТзОВ «Професійна ліга», яке видає газету «Львівська пошта».

Нагадаємо, у Львівській міськраді минулого скликання секретарем був представник ВО «Свобода» Василь Павлюк.

Loading...