У Львові безхатченки в новорічну ніч отримають подарункові набори

У Львові безхатченки в новорічну ніч отримають подарункові набори в які входитиме сік, печиво, цукерки, вафлі та солодкий рулет.


Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, 31 грудня в Центрі обліку і нічного перебування бездомних громадян о 20:00 відбудеться показ фільму «Різдвяна історія». Також, у новорічну ніч безпритульним роздадуть подарункові набори, в які входитиме сік, печиво, цукерки, вафлі та солодкий рулет.

Окрім цього, 6 січня для безхатченків організують щорічну святкову вечерю. У цей вечір присутні зможуть скуштувати вареників з картоплею, квашену капусту і помідори та оселедець. Гостей почастують печивом, цукерками, вафлями та узваром з сухофруктів. Вечеря відбудеться у приміщенні Центру обліку бездомних громадян (вул. Кирилівська, 3а) о 20:00.

«Бездомні громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо потребують відчути миттєвості різдвяного святкування та радості єднання. Тому організація таких заходів є важливим елементом у соціальній реабілітації цих громадян», – зазначив в. о. директора Центру обліку бездомних громадян Олександр Бородін.

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Відповідно до своїх завдань, Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову реєстрацію, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю – з 09:00 до 18:00. Також при Центрі діє відділення нічного перебування безпритульних громадян, де особи, які звернулись, можуть отримати нічліг, санітарно-гігієнічні послуги, першу медичну допомогу та інші послуги. Відділення нічного перебування працює щоденно з 20:00 до 08:00. Телефон гарячої лінії: 233 10 49.

Loading...