У Львові анонім „замінував” три вокзали

У Львові через анонімне повідомлення про замінування здійснювалася евакуація з центрального та приміського залізничного вокзалів, а також автовокзалу.


Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, 27 грудня о 20:31 невідомий на телефон оперативної служби 102 повідомив про замінування у Львові приміщення вокзалу після чого кинув слухавку. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

Оскільки анонім не зазначив про який саме вокзал у Львові йшлося, евакуація працівників та пасажирів здійснювалася з центрального та приміського залізничного вокзалів та автовокзалу.

На Головному залізничному вокзалі станції “Львів” (пл. Двірцева, 1), приміському залізничному вокзалі (вул. Городоцька, 112) та автовокзалі “Стрийський” (вул. Стрийська, 109), працювали основні підрозділи сил цивільного захисту області і міста Львова у складі 69 осіб та 11 одиниць техніки.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області разом з кінологами після проведеного обстеження приміщень та прилеглої території вокзалів – вибухових пристроїв виявлено не було. Пошукові роботи були завершені о 23:43.

Правоохоронці встановили, що анонімне повідомлення про замінування було здійснено з таксофону розташованого на вулиці Івана Франка у Львові.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Loading...