У львівському готелі відмовляються обслуговувати громадян Росії

У львівському готелі „Панська гора” відмовляються обслуговувати громадян Росії. Відповідне оголошення за підписом директора і з печаткою закладу знаходиться біля адміністратора.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук колишній міністр транспорту України Євген Червоненко, ілюструючи оголошення світлиною на своїй сторінці.

Фото: Facebook

Євген Червоненко пише, „відправився на відпочинок з сім’єю. Їхали через Львів. На рецепшин Львівського готелю побачив оголошення „Готель-резорт „Панська гора” не обслуговує громадян Росії”. Чесно признатися, воно мене шокувало і розлютило. Може хтось схвалює такий підхід, особисто я – ні. Ми в Європу хочемо? Ну так давайте вести себе по-європейськи. Може і нас за такою логікою, тоді не варто приймати в європейських готелях? А куди діватися тисячам українців у Росії? Може їх теж виселити з квартир і готелів? Хіба всі громадяни Росії винні в тому, що відбувається на Донбасі. Хіба всіх їх можна звинуватити в тому що у нас відібрали Крим? У мене виникає питання: а чому ви його віддали без єдиного пострілу? Українці завжди були дуже толерантними. Так давайте такими залишатися. Європа повинна починатися в кожному з нас”.

Допис Червоненка викликав обурення у користувачів соціальних мереж. Більшість у коментарях засудили позицію політика, пише zaxid.net.

Зокрема, львівський активіст, лідер «Економічного бойкотного руху», Олег Радик висловив свою повагу та підтримку до рішення адміністрації готелю.

Додамо, що минулого року один з готелів у Трускавці на Львівщині також відмовився приймати в себе гостей з Росії. Тоді на дверях готелю з’явилась табличка «Окупантів не приймаємо».

Схожий інцидент був і у Чеській Республіці. Підприємець чеського міста Острава Томаш Крчмарж впродовж тривалого часу не приймав у своєму готелі Brioni російських гостей через агресію Росії у Криму та на Сході України. Таким чином від висловлював свою незгоду з політикою кремлівських можновладців.

Loading...