У Франковому університеті обрали деканів чотирьох факультетів

Під час засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка 15 грудня обрали деканів чотирьох факультетів.

Як повідомляє ЛНУ ім. Івана Франка на своїй сторінці у Facebook, відповідно до процедури обрання на посаду декана факультету вчений секретар університету Ольга Грабовецька зачитала заяви та оголосила об’єктивні дані про претендентів на посади деканів факультетів міжнародних відносин, культури та мистецтв, філологічного та економічного факультетів, а також ознайомила членів Вченої ради із результатами таємного голосування делегатів конференцій трудових колективів відповідних факультетів.

За результатами таємного голосування деканом філологічного факультету обрали доктора філологічних наук, доцента кафедри української фольклористики імені Ф. Колесси Святослава Пилипчука; деканом економічного факультету – кандидата економічних наук, доцента кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Ростислава Михайлишина; деканом факультету міжнародних відносин – Надзвичайного і Повноважного Посла України, завідувача кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, заслуженого професора Університету Маркіяна Мальського; деканом факультету культури та мистецтв – кандидата філологічних наук, доцента кафедри бібліотекознавства і бібліографії Романа Крохмального.

Loading...