Суд відмовився розглядати позов компанії-забудовника до мера Львова

Шевченківський районний суд Львова не прийняв до розгляду позову львівської компанії-забудовника «Львівоблагропромбуд» на 100 тис. грн проти міського голови Львова Андрія Садового, Львівської міськради і ZAXID.NET.

Як повідомляє ZAXID.NET, суддя Шевченківського райсуду Валентина Свірідова розповіла 4 грудня, що не прийняла позов до розгляду через те, що відповідачі у справі зареєстровані в інших районах Львова.

«Відмовили у прийнятті до розгляду через те, що це не наша територія. Ми намагалися повідомити позивача про це по телефону, але оскільки він не відповідав, то надіслали йому повідомлення про рішення суду на пошту рекомендованим листом», – пояснила суддя.

Юрист Дмитро Стельмащук, якого найняли для представлення «Львівоблагропромбуду» у суді, пояснив, що позов був поданий від імені голови правління цієї компанії саме у Шевченківський райсуд, виходячи з місця офіційної реєстрації «Львівоблагропромбуду».

«Але позивач мав би подавати позов за місцем реєстрації відповідачів – тобто або в Личаківський райсуд, де зареєстрований Андрій Садовий, або у Галицький – за місцем реєстрації ZAXID.NET та Львівської міськради», – пояснив рішення судді медіа-юрист Юрій Ничка.

Тиждень тому міський голова Львова Андрій Садовий у відеозверненні до львів’ян закликав не купувати квартири у чотирьох незаконних новобудовах, серед яких, зокрема, був згаданий і житловий комплекс в районі вулиць Варшавська-Соснова, який будує «Львівоблагропромбуд». Через кілька днів ця компанія подала позов про захист відшкодування моральної шкоди на 100 тис. грн на мера і на міськраду, на сайті якої була опублікована заява міського голови, а також ZAXID.NET, хоча резонансну заяву мера поширили також десятки інших місцевих ЗМІ.

4 грудня Андрій Садовий знову зробив резонансну заяву, що стосується незаконних новобудов у Львові, проте цього разу він згадав уже про 30 таких об’єктів.

Loading...