Суд оштрафував львів’янина, який помочився на патрульний автомобіль з поліцейськими

Працівника Львівської залізниці, що помочився на авто поліції, оштрафували майже на 14 тисяч.

Личаківський районний суд Львова оштрафував на 13600 гривень працівника залізниці, що вночі справив свою природну потребу на автомобіль поліції.

Про це йдеться у вироку Личаківського суду, передає Львівський портал.

Як повідомляється, 16 вересня 14 року о 4.55 ранку вул. Романчука, 18, біля приміщення Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області, оголившись, чоловік справляв свої природні потреби на службовий автомобіль «Toyota Prius» з передньої його частини до задньої. Працівники поліції робили невгамовному чоловіку зауваження, та він не звертав на це уваги та лаявся на правоохоронців.

Сам «веселун» розповів у суді, що усю ніч був у клубі «Метро, що на Зеленій, а до Личаківського райвідділу його забрала поліція внаслідок його конфлікту з охоронцями клубу. Також чоловік впевнений, що справити свою нужду на автомобіль поліції – це легкий адміністративний злочин.

Та, як з’ясував суд, горе-чоловік таки прийшов до райвідділу самостійно з відповідною метою осквернити машину поліцейських.

«В судовому засіданні допитано свідків ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 (поліцейські – ред.) які пояснили, що 16.09.2014 року несли службу по патрулюванню Личаківського району м. Львова на службовому автомобілі «Toyota Prius». Припаркувались біля Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Романчука, 18. ОСОБА_8 в службових справах зайшов до приміщення Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області, а ОСОБА_6 та ОСОБА_7 залишились в службовому автомобілі. Близько п’ятої години ранку до автомобіля підійшов невідомий чоловік, як пізніше стало відомо ОСОБА_2, який оголившись, почав справляти природні потреби на скло та передню дверку автомобіля, останній не відреагував на зауваження та продовжував здійснювати такі дії, рухаючись з переду до заду автомобіля», – йдеться у вироку суду.

Таким чином, суд виніс вирок у вигляді штрафу у 13600 гривень.

Loading...