Суд через заяви мера щодо будівництва у Львові відбудеться 28 грудня

Судове засідання за позовом Львівського обласного кооперативного міжгосподарського об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» до міського голови Львова Андрія Садового відбудеться 28 грудня о 10:00 в приміщенні Галицького районного суду м. Львова.

Про це йдеться в ухвалі судді Галицького районного суду міста Львова про відкриття провадження у цивільній справі за позовом «Львівоблагропромбуду» до Андрія Садового, інтернет-видання Zaxid.net, Львівської міської ради про захист ділової репутації юридичної особи та відшкодування моральної шкоди. Документ є у розпорядженні ІА ZIK.

Як йдеться в ухвалі, суддя Галицького районного суду міста Львова Мисько Х.М., розглянувши матеріали позовної заяви, встановив, що заява подана і оформлена в порядку ст.ст. 119, 120 ЦҐТ^України, підлягає розглядові в судах загальної юрисдикції та підсудна Галицькому районному суду м. Львова.

Керуючись ст.ст. 11,122,129,130 ЦПК України, суддя ухвалив відкрити провадження у цивільній справі за позовом Львівського обласного кооперативного міжгосподарського об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» до Садового Андрія Івановича, Інтернет видання «Zaxid.net», Львівської міської ради про захист ділової репутації юридичної особи та відшкодування моральної шкоди.

Суддя призначив судове засідання в приміщенні Галицького районного суду м. Львова (м. Львів, вул. Чоловського, 2) на 28 грудня 2015 року. Початок о 10.00.

Як раніше повідомлялося, забудовник «Львівоблагропромбуд» подав до суду на міського голову Львова Андрія Садового через оприлюднену ним 27 листопада заяву щодо незаконних забудов.

«Всі ці звинувачення є голослівними і безпідставними. Вони не відповідають дійсності, – заявив юрист «Львівоблагропромбуд» Дмитро Стельмащук. – Забудовник був змушений звернутись до Шевченківського районного суду Львова із позовною заявою про захист ділової репутації юридичної особи та відшкодування моральної шкоди, що була завдана нашій організації у зв’язку із неправомірними діями. У першу чергу, йдеться про проектування, початок будівництва багатоквартирного житлового будинку на розі вул. Варшавської і Соснової».

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 8 грудня скасував дозвіл з порушення об’єктів благоустрою для влаштування будівельного майданчика на вул. Варшавська-Соснова.

Забудовник заявляє, що рішення є необґрунтованим та незаконним. Він розцінює його як незаконний тиск конкретних посадових осіб і чиновників із залученням адміністративного ресурсу.

Loading...