СБУ запідозрила замінування автомобіля головного архітектора Львова

Юліан Чаплінський вважає, що інцидент може бути пов’язаний з його професійною діяльністю.

Вибухотехніки з львівської поліції обстежили автомобіль головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, але жодних вибухових пристроїв не виявили. За словами Юліана Чаплінського він звернувся до СБУ через підозрілу поведінку невідомого чоловіка, який вранці щось робив коло його автомобіля Mercedes GL 450, повідомляє ZAXID.NET.

«Вранці близько 08:30 сусіди побачили коло мого автомобіля невідомого чоловік, який заглядав під мій автомобіль і проводив якісь маніпуляції. Коли у нього відхилилася куртка, сусіди також зауважили у нього за поясом пістолет, – розповів Юліан Чаплінський. – Саме тому я вирішив повідомити правоохоронні органи, хоча і не думав про вибухівку. Скоріше мова йшла про спробу встановити «жучок» чи GPS-трекер».

Чаплінський повідомив про свої підозри у чергову службу СБУ о 12:30. Згідно з інструкцією, місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Вибухотехніки з поліції близько півтори години оглядали автомобіль, але вибухівки не виявили.

Перевірку автомобіля на наявність «жучка» головний архітектор має намір провести пізніше на спеціалізованому автосервісі.

За словами Юліана Чаплінського, прямих погроз він не отримував, хоча і визнає, що його діяльність на посаді головного архітектора Львова багатьом не подобається. Нагадаємо, що саме Чаплінський став ініціатором створення карти незаконних будівництв у Львові, куди увійшли вже понад 40 багатоквартирних новобудов.

Loading...