Представники Польського сейму беруть під контроль питання про захист львівських забудовників

Резонансні заяви очільника Львова Андрія Садового щодо незаконної діяльності чотирьох, на його думку, найбільш проблемних об’єктів нового будівництва у місті викликали неабияке занепокоєння серед громади та інвесторів.

Як повідомляє „Новий погляд”, 14 грудня, до Львова з робочим візитом прибули представники Польського сейму, які інвестували кошти у будівництво в Україні, повідомили представники львівських забудовників.

Представниця Польського сейму Малгожата Марцінкевич розповіла, що депутати польського сейму впродовж останнього року займались налагодженням інвестиційних зв’язків між Україною та Польщею. Ними був проведений ряд переговорів про здійснення інвестування коштів у будівництво на Західній Україні. Йдеться про інфраструктурні проекти на загальну суму близько 100 млн. євро.

Проте, звернення Андрія Садового до громади міста від 27 листопада їх стурбували, адже виникла пересторога, що мер Львова буде блокувати будівництва проти яких він розпочав війну у своєму публічному звернені, через що вони можуть втратити гроші.

Пані Марцінкевич зазначила, що глибоко розчарувалася та замислилася про доцільність інвестування коштів в будівництво у Львові та на Західній Україні, адже вважає, що міська рада лобіює власні інтереси.

«Цього року в Польському сеймі була створена комісія по боротьбі з корупцією в Україні, основна ціль якої – швидке реагування і запобігання корупційних дій, а також контроль і перевірка всіх державних структур. Оскільки нерезидентами України, окрім нас, були придбані квартири в перерахованих мером житлових комплексах, ми найближчим часом звернемося в цю комісію за допомогою, а також готуватимемо позовну заяву до Європейського суду по правах людини з приводу тиску на бізнес з боку Львівської міської ради», – наголосила Малгожата Марцінкевич.

Представники Польського сейму беруть під особистий контроль питання про захист забудовників, які здійснюють будівництво ЖК на розі вул. Соснова-Варшавська, ЖК на вул. Шевченка, 307а і ЖК на вул. На Нивах, а також іноземні інвестори вимагатимуть особистих роз’яснень Андрія Садового щодо своїх заяв з приводу цих забудов.

Loading...