Поліклініку Львівської залізниці передадуть у комунальну власність

Львівська міська рада планує перевести колишню поліклініку Львівської залізниці на баланс міста. Проект відповідної ухвали  15 грудня підтримала комісія гуманітарної політики Львівської міської ради. Колишня відомча поліклініка має стати комунальною міською поліклінікою №3.

Дорожня поліклініка Львівської залізниці, розташована на вулиці Повітряній, 99, на Левандівці, зараз перебуває у власності залізниці.

За словами Володимира Зуба, начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради, згідно державної політики, такі відомчі залізничні заклади охорони здоров’я передають у власність територіальної громади. Тобто вони втрачають статус відомчих і стають комунальними, пише zaxid.net.

«Є дві особливості. По-перше, ми забираємо лише 9/10 будівлі на вулиці Повітряній, бо десята частина належить не залізниці – там розташована стоматологія. По-друге, в цей майновий комплекс входять будівлі, які розташовані у Раві-Руській. Там була амбулаторія, господарська будівля і конюшня. Місто має вирішити, що робити з будівлями у Раві-Руській. Для потреб закладів охорони здоров’я Львова вони не потрібні», – каже Володимир Зуб.

Наступне пленарне засідання Львівської міської ради, де зокрема має бути розглянуте питання прийняття поліклініки у власність громади міста, відбудеться 17 грудня.

Loading...