Нацбанк визнав власників 12 банків

Національний банк України визнав власників істотної участі 12 банків, повідомляється на сайті регулятора.

Згідно з повідомленням, зокрема, НБУ визнав Анатолія Белка власником 10,8% акцій ”МетаБанку”; Михайла Фрідмана, Германа Хана, Петра Авена і Олексія Кузьмичова – власниками ABH Holdings SA, яка опосередковано через ABH Ukraine Limited володіє ”Альфа-Банком” і ”Неос банком”.

Також регулятор визнав Internationale Projekt Consult GmbH власником істотної участі у ”ПроКредит банку”; Олега Сотникова та Романа Чигіра – власниками 11,5% акцій (кожен) в ”Банку Восток”, Вадима Пушкарьова – власником 50 акцій в ”Євробанку”, Костянтина Паливоду – власником 69% акцій банку ”Аркада”.

Нацбанк визнав Озегіна Хусну Мустафу кінцевим бенефіціарним власником ”Кредит Європа банку”; Інана, Алі, Нусрет, Ваккас, Хусеїна і Софу Алтінбаш – власниками ”Кредитвест банку”, Івана Фурсіна та Юлію Льовочкіну – власниками істотної участі в банку ”Кліринговий дім”.
В`ячеслав та Олександр Богуслаєви були визнані власниками 96,5% акцій ”Мотор-банку”, Маргеїр Петурсон – власником 99% акцій банку ”Львів”.
Нацбанк погодив придбання істотної участі в розмірі 93,3% у ”Місто банку” Івану Фурсіну.

Як повідомлялося, Національний банк України в жовтні обнародував перелік із 48 банків з непрозорою структурою власності, які в разі нерозкриття інформації про реальних власників у встановленому регулятором порядку можуть бути визнані проблемними.

Станом на 29 грудня регулятору не були відомі кінцеві власники ще 7 невеликих банків, і у разі, якщо до кінця року ці банки не розкриють своїх власників, вони будуть визнані проблемними.

Loading...