На Львівщині звільнять майже півтисячі податківців

Структура головного управління ДФС у Львівській області після проведення реформи зазнає суттєвих змін.


Як інформує прес-служба Львівської ОДА, про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро під час наради у Львівській ОДА.

“Насамперед передбачено значне скорочення територіальних органів ДФС, – зазначив Ігор Кондро. – А також у Львівській області підпадає під скорочення 433 працівники – 20 відсотків від загальної кількості податківців. Впродовж 2015 року, в ході реорганізації вже скорочено 65 посад”.

За його словами, на сьогодні загальна чисельність працівників територіальних органів ДФС Львівської області становить 2167 осіб, 556 з них працюють в обласному апараті.

Окрім цього, в області функціонує 18 державних податкових. В рамках проведення податкової реформи та оптимізації діяльності територіальних органів ДФС буде реорганізовано значну кількість державних податкових інспекцій завдяки укрупненню. У Львівській області функціонуватиме лише 9 об’єднаних державних податкових інспекцій.

“В адміністративних одиницях, де ліквідують державні податкові інспекції функціонуватимуть відділення відповідних ОДПІ, які забезпечать надання платникам всього спектру адміністративних послуг у повному обсязі”, – сказав Ігор Кондро.

Він також додав, що одним з ключових завдань ДФС у Львівській області є організація роботи Центрів обслуговування платників податків і надання в них якісних адміністративних послуг. У Львівській області працюють 24 Центри обслуговування платників податків та 5 структурних підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів один з яких знаходиться у Львові.

Loading...