На Львівщині засуджено іноземця за переправлення нелегальних мігрантів через кордон

На Львівщині до 5 років позбавлення волі засуджено громадянина Вірменії за переправлення нелегальних мігрантів через кордон.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, Яворівським районним судом Львівської області 3 грудня винесено вирок стосовно громадянина Вірменії, який організовував переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України.

Як з’ясовано у ході досудового розслідування слідчим відділом СБУ у Львівській області, вказаний іноземець шляхом використання підроблених документів, 19 листопада цього року організував незаконний перетин кордону до Республіки Польща у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Грушів-Будомеж» двох своїх родичів: громадянку Вірменії та особу без громадянства.

Останніх під час проходження паспортного контролю було викрито правоохоронними органами.

Державним обвинувачем прокуратури Львівської області доведено вину згаданого громадянина Вірменії у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.332 та ч.4 ст.358 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України та використання завідомо підробленого документа).

Вироком районного суду йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Loading...