На Львівщині з початку року за керування авто напідпитку з ОВС звільнили 18 працівників

На Львівщині з початку року за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння з органів внутрішніх справ було звільнено 18 працівників.


Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, про це сьогодні під час апаратної наради за участі губернатора області Олега Синютки повідомив в.о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія.

Разом з тим він зазначив, що частина звільнених працівників звернулася до суду і поновилася на робочих місцях.

„Як це не прикро, суд виніс рішення на користь позивачів. Відповідно, більшість із них, повернулися на свої робочі місця”, – відмітив Загарія.
За словами Дмитра Загарії, випадки, коли судді поновлюють на роботі звільнених правоохоронців непоодинокі. Зокрема, згідно зі судовим рішенням отримали право повернутися на робочі місця звільнені правоохоронці, котрі перебуваючи в АТО зловживали алкоголем. А також суд відпустив з-під варти колишнього беркутівця, якого затримали за скоєння злочину.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, у свою чергу, запропонував проаналізувати такі судові рішення і врахувати їх під час проходження атестації суддями. “Це ті ж самі представники Феміди, котрі випускають на волю корупціонерів та інших правопорушників, – додав керівник області. – Такі люди не мають права вершити долю інших людей”.

Загалом, з початку року з органів внутрішніх справ Львівщини звільнено 1233 працівники: за віком – 94, за станом здоров’я – 227, за власним бажанням – 298, за скороченням штату – 492, за сімейними обставинами – 1, на підставі закону “Про очищення влади” – 14. Не пройшли випробувального терміну 56 працівників. Окрім того, позбулися своїх посад 37 осіб за порушення дисципліни, 13 – за рішенням суду за вчинення кримінального правопорушення та один – за службову невідповідність.

Loading...