На Львівщині викрили підпільний гральний заклад

У Львівській області правоохоронці виявили та припинили діяльність нелегального закладу, який надавав платні послуги громадянам всупереч вимогам Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Поліцейські встановили, що у напівпідвальному приміщенні нежитлового будинку майже у центрі Дрогобича зловмисники облаштували залу гральних автоматів, яка працювала у закритому режимі. Діяльність залу ретельно приховувалась від оточуючих. Так, вхідні двері постійно були зачинені, здійснювалось зовнішнє відеоспостереження. Організатори азартного бізнесу також подбали, щоб до закладу потрапляли винятково постійні клієнти, обмеживши доступ стороннім відвідувачам.

Під час перевірки, проведеної 6 грудня працівниками поліції, виявено та вилучено у закладі 26 гральних автоматів з інстальованим програмним забезпеченням (емуляторами азартних ігор), «чорнову бухгалтерію» та кошти в сумі понад 3 тис. грн, отримані за надання послуг.

За даним фактом у Дрогобицькому відділі поліції відкрито кримінальне провадження, за ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 10 тис. до 40 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Loading...