На Львівщині шахтарі перекривали трасу вимагаючи погашення боргів по зарплаті

На Львівщині гірники ДП „Львіввугілля” 23 грудня майже на дві години перекрили рух на трасі „Львів – Рава-Руська” вимагаючи погашення заборгованості із зарплати.


Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, у селі Сопошин Жовківського району на трасі, яка веде до митного пункту пропуску „Рава-Руська” на кордоні з Польщею, 100 гірників ДП „Львіввугілля” з 10.30 до 12.00 безперервно ходили по пішохідному переході озвучуючи свої вимоги щодо погашення заборгованості із зарплати.

Порушень громадського порядку зафіксовано не було. На даний час рух транспорту на даній ділянці автодороги відновлено.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, „одночасно з акцією у Києві, де шахтарі державних вугледобувних підприємств з 9.30 пікетують Верховну Раду, вимагаючи погашення заборгованості із зарплати, яка перевищила уже 800 млн грн, гірники ДП «Львіввугілля» перекрили автошлях Львів – Рава Руська. Львівські шахтарі окрім своєчасної виплати заробленого також вимагають відновлення стабільного бюджетного фінансування вугільної галузі у 2016 році, підвищення ціни на тверде паливо”.

Loading...