На Львівщині пасажири блокували рух поїзда протестуючи проти перевезення ялинок

На Львівщині пасажири приміських поїздів вдаються до блокування руху залізничного транспорту протестуючи проти масового перевезення громадянами ялинок.


Як повідомили у прес-центрі „Львівської залізниці”, 29 грудня на Львівщині пасажири заблокували рух приміського поїзда №6028 сполученням Сянки-Львів поблизу зупиночного пункту Хишевичі з вимогою повикидати з вагонів ялинки, масові перевезення яких повністю унеможливили проїзд пасажирів. Графік руху поїзда було порушено на годину. Бригада провідників, а також залучені стрілки воєнізованої охорони залізниці, намагаючись заборонити громадянам з ялинками потрапити у вагони поїзда, отримали у відповідь нецензурну лайку із застосуванням сили, а інструктор провідників – тілесні ушкодження.

„Подібні випадки відбуваються і в інших приміських поїздах на Львівщині. Залізничники звернулися до правоохоронців, однак, спинити масові безлади з перевезенням ялинок наразі не можуть. Саме тому єдиним виходом залізничники бачать відміну тих приміські поїзди, де фіксують такі ситуації”, – зазначається у повідомленні.

„Через конфліктні ситуації, які виникають у зв’язку з масовим перевезенням ялинок у електро- та дизель-поїздах, Львівська залізниця змушена терміново розглядати можливість відміни поїздів, аби убезпечити рухомий склад від вандального руйнування, а пасажирів – від можливих наслідків порушення пожежної безпеки”, – наголошується у повідомленні.

Loading...