На Львівщині на кордоні з Польщею в автомобільних чергах стоять понад 400 авто

На Львівщині на українсько-польському кордоні сьогодні у 4 пунктах пропуску фіксується збільшення кількості автотранспортних засобів у черзі на перетин кордону – загалом у чергах стоять 420 авто.

Як повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України, станом на 8.00 на Західному кордоні у Львівській області в пункті пропуску «Краковець» стоять у черзі 150 автомобілів, у пункті ”Шегині” – 150, «Рава-Руська» – 80, «Грушів» – 40 автомобілів.

Також повідомляється про 40 автомобілів у пункті пропуску “Устилуг” Волинської області, у пункті пропуску “Угринів” у черзі затримуються 70 авто.

“На решті пропускних пунктів, зокрема, на українсько-румунському кордоні в Чернівецькій області та українсько-угорському в Закарпатській області, черг автотранспорту станом на 08:00 середи не зафіксовано”, – йдеться у повідомленні ДПСУ.

Раніше повідомлялося, що через відсутність необхідного рішення Державної прикордонної служби України пілотний проект пішохідного митного пункту пропуску “Угринів-Долгобичів” на кордоні між Україною та Польщею може завершитися 31 грудня.

Loading...