На Львівщині на кордоні з Польщею в чергах стоять майже 500 автомобілів

На українсько-польському кордоні 23 грудня у 4 пунктах пропуску фіксується збільшення кількості автотранспортних засобів у черзі на перетин кордону – загалом у чергах стоять 470 авто.


Як повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України – Західний кордон, станом на 08.00 у Львівській області в пунктах пропуску «Краковець» утворилася черга з 150 автомобілів, „Шегині” – 150, «Рава-Руська» – 100, «Грушів» – 70 автомобілів.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, на ділянках Мостиського, Львівського та Чопського прикордонних загонів Західного регіонального управління стартував експеримент, в рамках якого прикордонники спільно з патрульними нарядами Національної поліції будуть організовувати службу задля дотримання черговості в’їзду автомобілів у пунктах пропуску через державний кордон.

Як зазначається у повідомленні, такі дії дозволять покращити якість пропускних операцій на державному кордоні та забезпечити більш комфортний його перетин.

„Цей експеримент, основна мета якого протидія протиправній діяльності на державному кордоні, зменшення черг перед пунктами пропуску та недопущення втягування правоохоронців у протиправну діяльність, стартував у найбільших міжнародних автомобільних пунктах пропуску “Краковець”, “Рава-Руська” (Львівська область) та “Ужгород” (Закарпатська область). Запроваджена апробація щодо врегулювання проїзду транспортних засобів на під’їздах до пунктів пропуску через державний кордон триватиме протягом одного місяця, а після її завершення розглядатиметься можливість використання спільних нарядів на постійній основі”, – зазначається у повідомленні.

Loading...