На Фабриці Святого Миколая у Львові вже упаковують подарунки

«Фабрика святого Миколая» у Львові вже пакує подарунки. Майже 500 волонтерів-помічників Чудотворця подбають, аби гостинці в п’ятницю ввечері отримали понад 2,5 тис. дітей.

Серед дітей, які віднайдуть подарунки від волонтерів, – діти з малозабезпечених сімей, переселенці, а ще ті, чиї батьки є учасниками АТО. Львів’яни, які долучилися до акції, найчастіше приносили м’які іграшки, одяг, солодощі, канцелярські товари та книжки. Коробки для збору речей волонтери розставили ще в листопаді – у школах, в університетах та на різних підприємствах, пише zaxid.net.

Співорганізатор акції Христина Дольна каже, що кожен подарунок має бути повноцінним: «Це універсальний подарунок,в який ми завжди кладемо солодке, канцтовари, книжку, м’яку іграшку – відповідно до віку і статі дитинки».

У середу, 16 грудня, з гостинцями на Фабрику завітав і міський голова Львова. «Ми долучаємося до цієї акції, привезли багато подарунків зі собою. Однак поставили завдання, що треба терміново тисячу книжок для дітей, віком, старше 10 років. Обов’язково їх знайдемо, аби діти читали», – зазначив Андрій Садовий.

Чекатимуть на благодійників 17 грудня. Дарунки для дітлахів можна приносити на Фабрику Святого Миколая, що в Католицькому університеті.

Loading...