МЗС рекомендує громадянам України утриматись від поїздок до Філіппін

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматись від поїздок до Філіппін у зв’язку з наближенням потужного тайфуну.

Про це йдеться у переданих УНІАН рекомендаціях МЗС.

«У зв’язку з наближенням потужного тайфуну Нона до берегів Філіппін Національний центр управління Республіки Філіппіни оголосив штормове попередження на територіях Північного Самару, столичного округу Маніла, островів Лубанг, Корон і Північного Себу. Через значну кількість опадів та сильний вітер особлива небезпека загрожує жителям низин та гірських місцевостей. Очікується, що тайфун розпочне рух над Північним Самаром, провінцією Сорсогон та пройде через провінцію Албай та острів Буріас.
Очікується, що тайфун розпочне рух над Північним Самаром, провінцією Сорсогон та пройде через провінцію Албай та острів Буріас», – зазначили у відомстві.

МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають на території цієї країни або планують її відвідати, утриматися найближчим часом від поїздок до вищезазначених місць, а також прилеглих районів; постійно відстежувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації; дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у русі сухопутного та повітряного транспорту.

У випадку потрапляння у надзвичайні ситуації на території Республіки Філіппіни, громадянам України слід звертатися до Посольства України в Японії за номером телефону: +81-90-3919-0284 або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57.

Loading...