3G від Vodafone став доступний у Львові

Один із найбільших українських операторів стільникової мережі «МТС Україна» запустив мережу третього покоління зв`язку 3G у Львові, повідомляється у прес-релізі компанії.

«Компанія встановила обладнання не тільки на існуючі базові станції, а й побудувала додаткові, що дозволяє забезпечити суцільне покриття міста», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, оператор вже запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачевому, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Луцьку, Чернігові, поетапно запускає 3G у Києві та готує запуск 3G мережі у Полтаві та Сумах, який заплановано на 9-10 грудня.

Компанія «МТС Україна» має намір у другому півріччі 2015 року інвестувати в будівництво та розвиток мережі мобільного близько 3,2 млрд грн, загальна сума інвестицій за 2015 рік становитиме понад 7,3 млрд грн. При цьому в першому півріччі капітальні вкладення компанії в розвиток мережі становили 4,1 млрд грн.

«МТС Україна» є одним із найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM та CDMA-450, обслуговує більш як 20 млн абонентів.

100% акцій «МТС Україна» належать компанії Prelludium B.V. (Нідерланди). Оператор входить в міжнародну телекомунікаційну групу МТС.

У жовтні 2015 року «МТС Україна» підписала договір про стратегічне партнерство з британською компанією Vodafone про використання на українському ринку бренду цієї британської компанії.

Loading...