Міністри оборони п’яти держав відвідали Яворівський військовий полігон на Львівщині

Керівники оборонних відомств України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали 15 грудня Міжнародний центр миротворчості та безпеки (Яворівський військовий полігон на Львівщині).

Як повідомили у прес-службі Міністерства оброни, міністри оглянули навчальні майданчики, ознайомилися з планами щодо подальшої організації навчань на базі. Зокрема, вони оглянули, як українські військовослужбовці опановують нові технічні засоби, надані закордонними партнерами.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що гості задоволені побаченим.

«Наразі на полігоні у Яворові відпрацьовуються навички дій у складі малих груп та підрозділів, взаємодія, вогнева підготовка – робота йде за усіма напрямами підвищення спроможності та забезпечення взаємосумісності наших військових з підрозділами країн-членів НАТО», – зазначив він.

23 листопада у Яворові стартували міжнародні навчання, в яких задіяні військовослужбовці окремої механізованої бригади. Зараз на цьому полігоні спільно відпрацьовують бойові навички військовослужбовці України, США, Канади та Литви. Практична підготовка доповнюється матеріально-технічним забезпеченням українських підрозділів за стандартами НАТО.

Loading...