Львівський суд заарештував посадовців чернівецької податкової інспекції затриманих на хабарі

Львівський суд заарештував двох посадовців податкової інспекції міста Чернівці затриманих на хабарі в розмірі 65 тис. грн.

Як повідомив заступник військового прокурора Західного регіону України Євген Білоусов, Шевченківський районний суд Львова обрав начальнику управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у місті Чернівці ГУ ДФС в Чернівецькій області та начальнику відділу податкового контролю фізичних осіб вказаного управління запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці.

Судом також встановлено, як альтернативу, можливість внесення застави для обох посадовців: начальнику вказаного управління у розмірі 2 млн грн, начальнику відділу – в розмірі 1 млн грн.

3 грудня СБУ спільно з Військовою прокуратурою затримала посадовців Державної податкової інспекції у Чернівцях під час одержання хабара в 65 тис. грн. За дані кошти податківці обіцяли місцевому підприємцю зменшити суму штрафних санкцій за порушення вимог податкового законодавства.

Військовою прокуратурою Західного регіону України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Loading...