Львівський губернатор написав заяву про складання повноважень

Голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка написав заяву про складання повноважень депутата Львівської облради від БПП “Солідарність”.

Про це голова Львівської ОДА Олег Синютка написав сьогодні на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Написав заяву про складання депутатських повноважень, бо вважаю, що не правильно голові ОДА суміщати посаду з посадою депутата обласної ради. P.S. До Києва не переїжджаю”, – заявив Синютка.

Олег Синютка балотувався до Львівської обласної ради як перший номер у списку партії БПП «Солідарність» та увійшов до складу постійної депутатської комісії ЛОР з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики. Відповідно до виборчого законодавства, його місце займе наступний кандидат у списку партії, який набрав найбільше голосів на своєму округу.

«Наступним у списку партії БПП «Солідарність» у Львівській області є Роман Васьків, який балотувався у округу №62. Якщо він подасть усі документи до Львівської обласної виборчої комісії, то буде зареєстрований депутатом», – розповів голова Львівської обласної виборчої комісії Микола Щур, пише zaxid.net.

На сайті ЦВК зазначено, що Васьків є начальником юридичного відділу корпорації КРТ, яка раніше належала братам Дубневичам. Окрім того, він був директором ТзОВ «Телерадіокомпанія «Галичина», яке теж належить Дубневичам.

Loading...